Dobrovolníkem na Jednom světě 2019

Děkujeme za Váš zájem o festival dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět, který pořádá organizace Člověk v tísni.

 

Víte, že budete mít během festivalu čas? Máte chuť poznat Jeden svět ze dvou stran – jako divák i jako organizátor? Je vám alespoň 15 let? Vyplňte nám krátký registrační formulář a přidejte se do našeho dobrovolnického týmu!

Festival chce být opravdu přístupný všem divákům bez rozdílu. I proto stojíme také o neslyšící dobrovolníky, dobrovolníky-seniory nebo dobrovolníky na vozíku.

 

Jako poděkování za pomoc při přípravě festivalu dostanou aktivní dobrovolníci a dobrovolnice festivalovou akreditaci zdarma. Po domluvě je také možné vystavit certifikát o praxi. V případě Vašeho zájmu o pomoc na jednom z regionálních festivalů kontaktujte přímo organizátory Jednoho světa ve Vámi vybraném městě.

 

S dalšími podrobnostmi a termínem školení, které pro dobrovolníky připravujeme, se Vám poté ozvou naše koordinátorky

 

Koordinátorka dobrovolníků

Tereza Langrová | tereza.langrova@jedensvet.cz | 739 320 444

Dopolední projekce pro školy ve všední den

Barbora Skoumalová | barbora.skoumalova@jsns.cz | 731 072 392

Děkujeme!

 

Povinná pole jsou označena *

Získat vaše údaje pres facebook

Úvodní informace


v

Fotografie

Zde prosím nahrajte svou aktuální fotografii (pasovou). Použijeme ji na akreditace, které můžete získat za 4 odpracované směny. Akreditace Vás opravňuje k volnému vstupu na projekce (2–3 denně) do vybraných festivalových kin.


Nahrát | Odebrat

Možnosti zapojení

Během festivalu potřebujeme pomoci zejména s provozem festivalových kin a organizací doprovodného programu. Najde se také několik příležitostí pro spolupráci s PR oddělením, se zahraničními hosty nebo třeba s festivalovou produkcí.

Podrobnosti k náplni a průběhu dobrovolnických směn se dozvíte na připravovaném informačním setkání. V tuto chvíli nám pomůže, když se dozvíme několik základních informací.


Kdy chcete na festivalu pomoci? *


Chtěli byste nám více pomoci s přístupností festivalového programu pro všechny bez rozdílu? *


Věříme, že právo na kulturu a kulturní život patří mezi základní lidská práva. Proto se Jeden svět snaží být co nejvíce přístupný všem divákům bez rozdílu. Jenže přístupnost znamená mnohem víc než jen zřídit rampu u vchodu. Důležité je myslet také na přístupnost informací a přístupnost personálu. Do našeho týmu proto uvítáme dobrovolnice a dobrovolníky se zájmem o větší zapojení v rámci Jednoho světa pro všechny.


Napište nám něco o sobě :) Co máte na festivalu rádi, co Vás zajímá? Čím se zabýváte ve volném čase? *


Jsme moc vděční za každou pomoc, pokud byste nám rádi pomohli ve specifické oblasti, chtěli byste využít vaše zkušenosti z praxe či studia, máte nějaké superschopnosti, napište nám o tom.


Ovládáte plynule nějaké cizí jazyky? Jaké?


Závěr

Kde jste se o možnosti dobrovolnictví na festivalu dozvěděli?


Chcete nám ještě něco napsat, nebo se na něco se zeptat?


Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním údajů...

Odeslat přihlášku